תכנית הכנס הקודם

לחצו על שם ההרצאה לקרוא פרטים נוספים

10:30-9:30
איך עושים כסף מיוטיוב? (אזל)

אחרי שהפכה לפלטפורמת הפצת הוידאו הגדולה בעולם, יוטיוב היום היא מקום תעסוקה למיליוני צלמים – בשלוש שנים האחרונות הצלחתי לבנות עסק שלם המבוסס על הפקת סרטונים ותוכן המופצים ביוטיוב, בהרצאה אדבר על הדרכים בהם הצלחתי לייצר תזרים הכנסה פאסיבי, הקשיים בהם נתקלתי וגם אענה על השאלה הגדולה מכולם – כמה כסף באמת אפשר לייצר מסרטוני יוטיוב?

רמה: מתחילים

צבי שחר

פורמטי וידאו קצרים מקיפים אותנו בכל עבר. סרטים קצרים, סרטוני יוטיוב ואפילו 15 שניות באינסטגרם הפכו למוצרים שאנו צורכים באופן יומיומי. הם שונים בעומקם מסרטים באורך מלא, אך בכדי ליצור סרטי וידאו קצרים מרגשים עלינו להקפיד על כללים מסוימים. נלמד מהם המאפיינים של סרטים אלו, מאילו מניפולוציות עלינו להמנע, וכיצד ניתן לכווץ סרט ארוך לפורמט קצר וקולע.

רמה: מתחילים

רוני עזגד

דוקו, פרסומות, תדמית, דרמה. כמעט בכל ז'אנר של העשייה שלנו כצלמים נפגוש אותם – את הראיונות. תאורה, קומפוזיצה, סאונד ועוד דברים רבים הופכים את הצילום למוצלח. בהרצאה זו נדגים בלייב טיפים לצילום מוצלח, ניגע בבעיות נפוצות ונלמד כיצד להוציא את המירב מכל ראיון.

רמה: מתקדמים

ארבל רום

חשיבותן של עדשות איכותיות ברורה לכל מי שעוסק בצילום. בהרצאה נלמד על הטכנולוגיה של עדשות קולנוע וסטילס, ומה מבדיל ביניהן. נסקור את החידושים האחרונים בתחום העדשות ונסביר מהן הדברים החשובים בבחירת עדשה בהתאם לתוצאה הנדרשת.

רמה: מתקדמים

ארבל רום

עולם הפוסט והאפשרויות שלו רבות מגוונות ומפתות מאוד, אך כדי לנצל אותן נכון צריך להתחיל אותו לפני הצילומים! קריאה קפדנית של התסריט ודיאלוג עם הבמאי והמפיק לפני תיכנון הצילומים יאפשר גמישות וניצול מקסימלי של כלי הפוסט בצילומים עצמם. ככל שעבודת הפוסט מתחילה מוקדם יותר כך נחסך יותר זמן וכסף ואפשר להינות מכל האפשרויות הרבות.

רמה: מתחילים

אלונה שחורי
10:30-9:30
צבע וגימור מקצועי בפרמייר פרו

כלי הצבע בתוכנת פרמייר פרו עברו מהפכה לא קטנה בשנים האחרונות, וכיום התוכנה מציעה סט מרשים של אפשרויות לשיפור ותיקון נראות של וידאו. ההרצאה תעבור על 10 כלים, טכניקות ושיטות עבודה לשיפור התוצאה סופית והנראות מבחינת צבע ואור. ההרצאה מיועדת למי שמכיר ועובד על פרמייר פרו.

רמה: מתקדמים

הקטור ברבי

האם סרט דוקומנטרי בהכרח מייצג את האמת? אם אנשים מספרים על עצמם סיפורים שונים, לעיתים מנוגדים, איזו גרסה להציג? כשדמות מספרת את סיפורה בראיונות שונים בהפרש של שנים, איזה זיכרון לחתוך החוצה, זה שקרוב ביותר לאירוע, או דווקא זה שמסופר מפרספקטיבה של זמן? בהרצאה זו אדון במורכבות שעומדת בפני עורכים בהתמודדותם עם הסתירות בסיפורי הגיבורים שלהם, ובשאלת הזיכרון ההפכפך של הדמויות

רמה: מתחילים

שרון יעיש

שמחה. עצב. כעס. אדום. כחול. ירוק. כמספרי סיפורים ויזואליים, התופעה הפסיכולוגית הקרויה "צבע" היא אחד הכלים המרכזיים העומדים לרשותנו – בעזרתה אנו מנווטים את המסע הרגשי של הצופה במשעולי הסיפור שאנו מספרים. בהרצאה זו אתן טעימה מעקרונות הפעלת הצבע ככלי סיפורי, הסיבות מאחוריהן, והאפשרויות שמערכות גריידינג מודרניות פותחות בפנינו.

רמה: מתחילים

אלון ברק

העין האנושית רגישה מאוד ולא צריך להיות מבקר טלוויזיה בכדי לראות עבודת גרין שלא נעשתה בצורה נכונה. קומפוזיציה צריכה להראות אמינה ולא מודבקת. בהרצאה יודגמו השלבים והמרכיבים הנחוצים לקומפוזיציית גרין סקרין מושלמת: החל ממרחב העשייה, הצבע, התאורה, הצילום וכלה בדחיסת הוידאו.

רמה: מתחילים

גיא פינטו

עריכת וידאו היא לא רק חיתוך וגרירה. מאחורי סט כלי העריכה הבסיסית מסתתר סט נוסף של כלים מתקדמים או בשמם המוכר יותר – כלי הטרים. מליטוש ועיבוד של הסיקוונס שלכם ועד לעבודה מורכבת על קאטים, הפחת חיים בדיאלוגים ובדיקת כל האפשרויות שקאט מסויים מציע. שליטה בכלים תבדיל בין עורך טוב לעורך מעולה. ההרצאה מיועדת לבעלי ידע מקדים בפרמייר ואנשים שעובדים בקביעות על התוכנה.

רמה: מתקדמים

הקטור ברבי
10:30-9:30
אנימציית דמויות באפטר אפקטס

במבט ראשון, יצירת אנימציית דמויות באמצעות אפטר אפקטס נראית כמו משימה קשה, הרבה יותר משימוש בתוכנה למטרות "רגילות" כמו מושן גרפיקס. כשכל דמות מורכבת מאוסף גדול של איברים שצריכים לנוע בתיאום, איך מוצאים את הידיים והרגליים, תרתי משמע?
בהרצאה נכיר שורת כלים מועילים ועקרונות בסיסיים לעיצוב דמויות באפטר אפקטס, שבעזרתם ניתן להנפיש אותן בקלות רבה יותר. נעבור על טכניקות לבניית דמות פשוטה לתפעול, נלמד לארגן בנוחות טיימליין של סצנה, ולבסוף נבין כיצד ליצור אנימציה אפקטיבית וחכמה. ההרצאה מיועדת לבעלי רקע בסיסי באפטר אפקטס, ומתאימה גם למי שאינם אנימטורים

רמה: מתחילים

שיר קנובלר

במהלך השנים האחרונות אפטר אפקטס הפכה להיות יותר מעוד תוכנה. היום היא כבר כמעט מערכת הפעלה. תכונות חדשות מתווספות כל רבעון ומתחיל להיות קשה לעקוב. בהרצאה זו אדגים קומץ טריקים וטכניקות שיסייעו לעבוד ביעילות יותר בתוכנה. בין היתר תלמדו כיצד לאפס כלים, לשלוט בקי-פריימים, לעבוד עם שכבות צורה ותלת מימד, לתקן בעיות ועוד.

רמה: מתקדמים

ערן שטרן

ההרצאה תכלול הסבר פרקטי של אחראי האפקטים המיוחדים, דן סחר, על תהליך העבודה שלו משלב קריאת התסריט ועד נעילת הקומפוזיטינג. בנוסף, ההרצאה תכלול הדגמה חיה באפטר אפקטס של כמה מהשוטים המורכבים.

רמה: מתקדמים

 

דן סחר

בהרצאה זו תקבלו הצצה לאופן בו אנימטורים מובילים בתחום עובדים עם הכלים הוקטורים בתוכנה כגון מסכות וצורות. נעבור על שיטות עבודה יעילות מעיצוב דמות באילוסטרייטור עד לתוצאה המוגמרת באפטר. סודות שכבות הצורה יתגלו בפניכם במלואם. כמו כן נעבור על השילוב המפתיע בין אלמנט 3D לאנימציית דו מימד על ידי מידול דמויות מורכבות, בעזרת צורות בסיסיות בלבד.

רמה: מתקדמים

טוני בבל

כל פרויקט דורש ממך להפוך לזיקית ולתת לו את מה שהוא צריך, כך שיש צורך לשלב בין תסריטאות, עיצוב, עריכה, אנימציה וסאונד וגם בבימוי ובהפקה. כדי להצליח יש להיות כל הזמן בתהליך של למידה. בהרצאה אסביר כיצד מוסיקה ועטיפות תקליטים הובילו אותי ליצור פתיחים לטלויזיה וקולנוע. אשתף את ההשראות שלי ואפרק חלק מהפרויקטים לגורמים, אחשוף תהליכים, רעיונות ואתגרים שמשתנים לחלוטין בכל הפקה.

רמה: מתקדמים

מירב שחם
10:30-9:30
עקרונות צילום מקצועי לרחפנים מחובבן למקצוען

רק לפני כחצי עשור יוצר סרטים יכול היה לחלום על שוט פתיחה בפיצ'ר שלו שמראה את תל אביב מקו החוף לתוך קו הטיילת ולסיים בהצצה בחלון של דירה תל אביבית בקומה ה30. כיום בכל סרטון מחובבני ועד פרסומות, קולנוע והפקות יוקרה ישנם צילומי אוויר המספרים את הסיפור מזווית שונה.
עולם הרחפנים הנגיש שופע כלים ומטיסים מחובבנים ועד לכאלה שזהו מקצועם ומומחיותם. ההרצאה הזו תיצור מעט סדר בבלאגן. על מנת שתוכלו לזהות את המטיס והצלם המקצועי או לזהות את הפוטנציאל שבכם ולהפוך לכזה.

רמה: מתחילים

דני שכטמן

וידאו קליפים טרפו את הקלפים ושינו את עולם המוזיקה. כיום כל מוזיקאי נחשב משקיע כסף ומאמץ רב בוידאו קליפ, במטרה לייצר את הוידאו החדשני והסוחף ביותר. ניסוח ויז׳ואל לאודיו היא משימה מורכבת וחשובה. לרבים מהמאזינים הדימוי שנייצר יתחבר בראש למוזיקה ויגדע ממנה את האנונימיות שלה, לכן עלינו לפעול באחריות ובעומק מחשבה רב. בהרצאה נבין כיצד ניתן לשאול מרכיבים מעולם המוזיקה לעולם הוידאו, ומה הם הכלים החשובים ליצירת וידאו קליפ סוחף וקצבי.

רמה: מתקדמים

רוני עזגד

"אגדת המלך שלמה" הוא סרט האנימציה הישראלי הראשון לילדים שעוסק בשלמה המלך. זהו סרט אנימציה באורך מלא שיצא להקרנים בארץ ובמדינות רבות לפני חצי שנה. הוא מייצג היטב את קולנוע האנימציה האינדי המאוד נפוץ באירופה. במפגש שלנו אציג ואסביר את תהליכי ההפקה והיצירה שליוו אותי במשך 4 שנות עשיית הסרט.

רמה: מתחילים

חנן קמינסקי

כמעט בכל אירוע גדול או אזור תיירותי תוכלו לראות עשרות אם לא מאות אנשים המכוונים על עצמם מצלמה, ברוכים הבאים לעידן הוולוגים בו אנשים או יותר נכון צלמים מתעדים את החיים שלהם. לצלם וולוג יש צרכים מיוחדים, בחירת הציוד קריטית מכיוון שברוב המקרים הסרטונים אינם מבויימים ולא ניתנים לצילום חוזר. אם כך, איזו מצלמה היא המתאימה ביותר? ומה עם מיקרופון? האם היקר ביותר הוא הטוב ביותר? לאחר צילום של מאות סרטונים עם מיליוני צפיות בהן תיעדתי את עצמי, אחלוק שיטות צילום בהם אני נוקט לצילום עצמי, וגם אמליץ על ציוד מתאים.

רמה: מתחילים

צבי שחר

האם ידעתם שהציור על הקיר ברקע של הסצנה חייב ניכוי זכויות? זכויות יוצרים תופסות בשנים האחרונות מקום עוד יותר גדול ומשמעותי מבעבר, כולנו מביטים עם העיניים החוצה (מכירות לחו"ל, צפיות בסטרימינג ועוד) כדי שנוכל לייצא את הסרטים שלנו כפי שהם חשוב מאוד לדעת איך לטפל בזכויות יוצרים, להכיר את החוקים הבינלאומיים ודרישות המפיצים/אתרי סטרימינג וגופי השידור השונים.

רמה: מתחילים

אלונה שחורי
10:30-9:30
עיצוב פסקול 1 - מתסריט ועד הקלטות

בהרצאה הראשונה נתמקד בשלב קדם הפקה. נעבור על כל התהליכים, התפיסה והאפשרויות שעובר פס הקול, משלב הרעיון ועד לצילומים. נראה אפשרויות שיש למקליט השטח היום בהשגת דיאלוגים איכותיים גם במקומות רועשים. נכיר ציוד חדש והתאמתו למצלמות הדיגיטליות.

רמה מתחילים

אורי רשף

הרצאה השניה תתמקד בשלב גמר הפקה. עריכה, עיצוב פס הקול ומיקס הסופי בעידן ההקרנה הדיגיטלית (DCP). נראה דוגמאות מעיצוב פס קול של סרט ישראלי לכל שלביו

רמה מתקדמים

אורי רשף

הצצה אל מאחורי הקלעים של עבודת הקולוריסט, בתוכנת דה וינצ'י ריזולב 15. איך לגשת לעבודת תיקוני צבע וגריידינג מתקדמים. במהלך ההרצאה נפרק לגורמים גרייד (תיקון) מורכב ובכל שלב יוסברו הכלים, הטכניקות והבחירות שנעשו ומה היו האלטרנטיבות. ההרצאה מיועדת גם למי שכבר עובד על תוכנת ריזולב, וגם למי שרק מתעניין ועושה את צעדיו הראשונים בתחום תיקוני הצבעים.

רמה: מתחילים

הקטור ברבי

המעברים המובנים בתוכנת פרמייר פרו טובים אבל בסיסיים מאוד. חלקם כבר מראים את הגיל שלהם ולא תמיד עוזרים לספר את הסיפור. בהרצאה זו תוכלו ללמוד טכניקות שונות כדי ליצור מעברים ייחודיים המבוססים על פוטושופ, פרמייר פרו ואפטר אפקטס. אמליץ לכם על הרחבות למעברים שכדאי לקנות וגם כאלו שאפשר להוריד בחינם.

רמה: מתקדמים

ערן שטרן

מזה 10 שנים בערך, פורמטי הלוג השונים נכנסו לחיינו המקצועיים. מה שהתחיל בLog-C של מצלמת אלקסה, הפך מהר למפל של לוגים שונים שיצרנים החלו להוסיף למצלמות שלהם. וכיום פורמטי Log נמצאים בכל מקום. אבל מה זה בכלל אומר? מה המשמעות של התמונה המעט חלבית? למה אומרים שהיא טובה יותר לתיקוני צבעים? האם צריך לצלם Log באופן מיוחד ואיך נכון לעבוד עם פורמט זה בפוסט.

רמה: מתחילים

הקטור ברבי
10:30-9:30
אריזת ערוצי טלוויזיה

מיתוג ואריזה של ערוץ טלוויזיה הינו אחד מאתגרי העיצוב המורכבים ביותר בעולם עיצוב למסך. יצירת מגוון התוצרים המשתלבים לאריזה של שבוע שידורים שלם, מחייב שימוש בכל הכלים בארסנל של הסטודיו: אסטרטגיה, עיצוב, אנימציה וטכניקה – ליצירה של תוצר מובהק אחד, המורכב לעתים מעשרות אלמנטים. בהרצאה זו, נבחן כיצד עוברים מהגדרת השפה הצורנית של המותג, דרך בחינה ויצירה של המקצב והאופי האנימטיבי לכל תוצרי הערוץ, ועד למסירה של מגוון הכלים והסרטים הנדרשים לתפעול שוטף של ערוץ טלוויזיה. נעבור על מספר ערוצים אותם עיצבנו בסטודיו, מערוצי ברודקאסט גדולים בארץ ועד לערוצי נישה בתפוצה בינלאומית.

רמה: מתקדמים

אדם פיינברג

איך יוצרים סירטון אנימציה לבד? בהרצאה זו נעבור על תהליך יצירת הסירטון Little thing, סירטון המשלב אנימציה, תמונות סטילס ווידאו. נראה כיצד הסרט נוצר משלב הרעיון ועד לשלב ההפצה ונרחיב על השימוש והשילוב של הטכניקות השונות. בין היתר תלמדו על צילום, על תהליך היצירה באנימצית תלת מימד ועל קומפוזיטינג וינתנו טיפים ועצות מעשיות.

רמה: מתחילים

אור קן-תור

בהרצאה זו נלמד איך לייצר אלמנטים עם מראה שטוח ישירות בתוך אפקט בשימוש הרחבת אלמנט 3D ותוכנת סינמה 4D. ההרצאה בנויה עבור מעצבים למסך שעובדים עם אפטר אפקטס ורוצים להרחיב את יכולת התוכנה. נלמד לשלב תאורה וטקסטורות תוך הקפדה על השפה השטוחה הנפוצה בסרטוני הסבר ופרסומות. ההרצאה מבוססת על פרויקטים אמיתיים שיעזרו להבין לעומק את האתגרים ופתרונם.

רמה: מתקדמים

אנדרה פרידמן

עשרה טיפים מעשיים של לעשות ולא לעשות בהתנהלות בתוך פרויקט עיצוב ומול לקוחות בהרצאה יוצגו 10 עבודות, דוגמאות אמיתיות, וחלק מהליכי העבודה מאחורי הקלעים, כשמכל פרויקט ניתן ללמוד על התנהלות בתעשייה. אם עוד אין לכם ניסיון (וגם אם יש לכם) אתם מוזמנים ללמוד מהטעויות ומההברקות שלי.

רמה: מתחילים

נועה הבר

ההרצאה תעסוק בהכנת מודלים עבור הרחבת אלמנט 3D באפטר אפקטס. במהלך ההרצאה נדבר על ייבוא מודלים מסוגים שונים, כולל כאלו שלא ניתן לטעון ישירות דרך תוכנת סינמה 4D. נדבר על תוספים ותסריטים (חינמיים ובתשלום) שעוזרים בתהליכי עבודה. נלמד איך לקבץ, לצמצם ולהכין טקסטורות עבור אלמנט 3D ונדון בשיטות לייצר ולייבא אנימציית דמות בסגנון Motion Capture ישירות בתוך אפטר אפקטס. ההרצאה בנויה עבור מעצבים למסך שרוצים לשדרג את היכולות שלהם בתחום תלת המימד.

רמה: מתקדמים

אנדרה פרידמן

כרטיסים במחיר מיוחד

הזמינו כעת כרטיסים במחיר מיוחד. מהר לפני שיגמר!

כרטיס להרצאה
60ש"ח
  • בחירה של הרצאות בודדות מתוך הגריד
  • הכרטיס ישלח במייל
  • יש להדפיס ולהביא עמכם לכנס
להזמנה
Hot!
כרטיס יומי
250ש"ח
  • כניסה ל-5 הרצאות (מתוך 15) + פאנל
  • קבלו צמיד מיוחד ליום הכנס הנבחר
  • כולל שתיה קרה/חמה וארוחת צהרים
להזמנה
כרטיס לכל הככס
450ש"ח
  • כניסה ל-10 הרצאות (מתוך 30) + פאנל
  • קבלו צמיד מיוחד לשני ימי הכנס
  • כולל שתיה קרה/חמה ו-2 ארוחות צהרים
להזמנה